Zmasowany atak aplikacji od Samsunga na platformę iOS…

samsung-is-going-to-bring-its-apps-to-ios-sammobile_QzwTUb8ZqCzy nie wydaje się wam, że Apple nie radzi sobie ostatnimi czasy ze swoimi konkurentami? Na łamach Pro Novum pisałem o zbagatelizowaniu przeciwnika w postaci Microsoftu, który nieźle sobie poczyna w kwestii dystrybucji oprogramowania alternatywnego na platformie App Store. Myśl, że Apple pod każdym względem jest bezkonkurencyjny była co najmniej błędna. Szkoda, że firma nie uczy się na swoich błędach i otwiera się jeszcze na swojego „naturalnego” wroga…

 

Wspomniany koreański producent posiada już pewne aplikacje, które udostępnia w App Store. Stanowią one jednak niewielkie zagrożenie dla produktów Apple. To się jednak wkrótce zmieni. Bowiem,  do sieci wyciekły informacje świadczące o nowych planach na ekspansję platformy iOS przez programy Samsunga. We wzmiance dowiedzieć możemy się m.in. o aplikacji S Health oraz Fit menadżerze, który wesprze parowanie iPhone’a z zegarkami Gear. To nie wszystko! W planach pojawiają się także programy takie jak: Galaxy View, Remote Control oraz Family Square!

 
apple-samsung-iphone-galaxy-patent-war1-940x626

 

 

Samsung nie wyklucza przeportowania appki Smart Camera, która pomoże w sterowaniu specjalnymi kamerami. Dużo? Wiedzcie, że to dopiero początek! Aplikacji przenoszonych z czasem na iOS ma być jeszcze więcej. Jak widzimy, nie tylko Microsoft stara się udostępniać swoje aplikacje będące wyłącznością dla mobilnych okienek. Taki gest niektórzy tłumaczą świadomości MS-u o porażce ich platformy, zatem czy tak samo można powiedzieć o urządzeniach Samsunga oraz o Androidzie? Osobiście… wątpię. A Wy?! Komentujcie!

SAMMOBILE

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish