Koniec serii „Z” od Sony?!

xl_Sony-Xperia-Z5-on-table-650-80Wczoraj zakończyły się tegoroczne targi międzynarodowe MWC w Barcelonie. Na jednym z Eventów japoński gigant zaprezentował trzy swoje nowe urządzenia. Co zdziwiło wielu, nie powiedziano ani słowa na temat następcy Xperii Z5, co jest bardzo niepokojące. Czy Sony postanowiło przedstawić swój nowy okręt flagowy na łamach własnoręcznie zaaranżowanego Eventu?

 

Pytanie odnośnie przyszłości serii „Z”, pytania zadawało wielu publicystów oraz zwykłych użytkowników smartfonów od Sony. Czy producent celowo pominął tak ważny produkt flagowym, jakim bez mała jest seria „Z-et”? W dość szybkim tempie odpowiedział jeden z niemieckich oddziałów Sony. Stwierdził niejednoznacznie, iż obecna polityka firmy będzie opierała się o zaprezentowaną na targach w Barcelonie, serię smartfonów Xperia X. Cóż. wg  mej jakże skromnej opinii nie żaden z prezentowanych modeli nie może stać się duchowym spadkobiercą Xperii Z5! Spoglądając na podzespoły występujące w słuchawce można tak stwierdzić!

 
sony-xperia-x-performance-2

 

 

Na szczęście pojawił się kolejny głos, ale tym razem z Bułgarii! Tamtejsi pracownicy stwierdzili, iż w najbliższym czasie Sony nie planuje kasacji serii „Z”. Prezentowane modele z rodziny Xperia X, są jedynie rozwinięciem polityki prowadzonej przez firmę. To chyba dobrze, ale kiedy usłyszymy o Xperii Z6? Poza tym, komu możemy zaufać i jak zaufać samej firmie? Kiedy pracownicy różnie zlokalizowanych oddziałów mają dwojaką opinię?! Osobiście trzymałbym się tej drugiej wersji, ale obawiam się najgorszego, co byłoby potwierdzeniem pierwszej opinii w tej sprawie. Co Wy sądzicie na ten temat? Czy to koniec serii „Z”? Czy warto zostawić dorobek tego segmentu za sobą? Co sądzicie o nowej serii Xperia X? Komentujcie! ;)

GSMARENA

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish