Czy słabszy wariant Huawei P9 stanie się hitem?

Huawei-P9-0Wciąż tylko mówimy o flagowych modelach czołowych producentów mobilnych urządzeń. Dlaczego by nie powiedzieć kilku słów odnośnie słuchawek będących w cieniu tych „pierwszych”, czyli modelów zwanych „mini” lub „compact”. Dziś na języki weźmiemy sobie model Huawei P9 Lite!

 

 

 

Smartfony tego czołowego chińskiego producenta cieszą się nie małym powodzeniem. Nic dziwnego, kiedy charakteryzują się ciekawym designem, mocną specyfikacją oraz relatywnie niską ceną! Za takim wariantem gotowi są pójść setki tysięcy, a nawet miliony klientów! Równym powodzeniem będzie mógł cieszyć się następca tego modelu, czyli Huawei P9. Jednak tym razem, warto powiedzieć kilka słów o równie popularnym wariancie flagowego Huawei, ale dla mniej zamożnych oraz mniej wymagających odbiorców. Co powiecie na Huawei P9 Lite?!

 

 
huawei-p9-715x374

 

 

Słuchawka ma być nieznacznie słabsza od swojego starszego brata „P9”. Sercem modelu najpewniej stanie się jednostka Snapdragon 650 o mocy: 4×1.2 GHz oraz 2×1.8 GHz. Za wydajność graficzną odpowie niezawodny układ Adreno 510. Co do informacji odnośnie pamięci RAM i ROM, nie są wiadome dokładne dane. Liczne przypuszczenia sugerują, iż otrzymamy 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB dla potrzeb użytkownika. W założeniu cena za model wynieść ma ok. 289 USD, co w przeliczeniu na złotówki daje jakieś 1200 złotych. Czy będzie to dobra cena patrząc na urządzenia konkurencji? Czas pokaże! Niestety, ale na chwilę obecną wiadomo jedynie tyle. Odnośnie tego modelu nie zdołał się jeszcze wypowiedzieć największy dostawca plotek ze świata mobilnego, czyli Evan Blass. Jeśli zamieści chociażby najdrobniejszą informację na temat Huawei P9 Lite, nie omieszkam was o tym poinformować. Tym czasem, zapraszam was do komentowania newsa oraz udzielania się na łamach naszego forum! ;)

PA

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish