Wujaszek Google jednak nie uśmierci Nexusa 5?!

BX19X2QIUAASPctNiedawno ruszyły oficjalne beta testy najnowszej odsłony Androida „N”. Do owych testów przyłączyć się może każdy chętny pod warunkiem, że posiada jedno z wymienionych na liście urządzeń linii Nexus. Na niej niestety, ale nie odnajdziemy Nexusa 5 z 2013 roku, co może wydawać się rozczarowujące. Niestety, ale podobnie miało być w przypadku ewentualnego update-u do wspomnianej wersji systemu…

 

Na szczęście stanie się inaczej! Oświadczam wszem i wobec, iż posiadacze owego Nexusa 5 z 2013 roku mogą już spać spokojnie! Wg ostatnich doniesień z Mountain View, otrzyma z pewnością aktualizację do wersji „N”. Dowieść mogą tego liczne screeny, przedstawiające testowane przez wujaszka Google, urządzenie o nazwie kodowej „Hammerhead” – Nexus 5. Pomimo wcześniejszych oświadczeń ze strony producenta o zaprzestaniu wsparcia tegoż modelu, potentat zdecydował się pójść raz jeszcze na rękę swoim klientom. Cóż, taka postawa się chwali!
Android-N

 

 

Mało tego! W sieci pojawił się również temat ewentualnego pojawienia się modelu Nexus 5 w oficjalnym programie Android Beta! Także, chwilową niedostępność omawianego produktu można tłumaczyć eliminowaniem możliwie krytycznych błędów, które mogą totalnie zakłócić współpracę ze smartfonem. Osobiście jestem ciekaw jak te sprawy potoczą się dalej? Czy rzeczywiście Nexus będzie dalej wspierany przez Google’a? Jeśli tak, to jak długo? Przyznacie, że wspieranie urządzenia przez ponad trzy lata od oficjalnej premiery, to dość długi okres?! Dla niektórych producentów jest to tak niemożliwe, jak trzaskanie drzwiami obrotowymi…tak, chyba tak. ;)

THE BLEG

Blog Pro Novum

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish