Czy nowy Android będzie sernikiem z Nowego Jorku?

android_n_previewW tle spekulacji o ogólnym obrazie najnowszego systemu mobilnego od Google’a, drugie skrzypce gra temat przyszłego nazewnictwa tegoż os-u. W internecie pojawiły się już liczne sondy odnośnie nazwy Androida kryjącego się pod nazwą kodową „N”. Wyjątkowe poruszenie wywołała pewna propozycja… 

 

 

 

Od premiery pierwszych wersji tego mobilnego systemu, przyszło się nam przyzwyczaić do kojarzenia ich z słodkimi przekąskami. Ostatnie wersje Androida nosiły nazwę batonu KitKat, lizaka czy pianki! Dlaczego zatem nie nazwać Nowojorskim Sernikiem, z ang. „New York Cheesecake”? Innymi popularnymi propozycjami w sieci są m.in. Nachosy, Nori, Noodle, Nugat. Jednak najbardziej popularną i możliwą do wykorzystania jest… Nutella! Nie wykluczone, że to właśnie tę nazwę popularnego kremu do kanapek, Google wykorzysta w swoim nazewnictwie.

 
Android-N-Developer-0002

 

 

 

Dlaczego stawiałbym na Nutellę? Pamiętacie KitKata i jego kampanię reklamową? Jak w zakrojony sposób współpracował z wujaszkiem Google? No, właśnie. Tak też mogłoby się stać w przypadku nadchodzącego Androida z literką „N”. Czy nazwa systemu będzie konkretnie związana z ideą, która przyświeca nowemu Androidowi? Jak myślicie, czy czeka nas pod koniec roku mała rewolucja? W ostatnim czasie Google nie zaskoczył nas, a zmian w os-ie było jak na lekarstwo! Czas aby deweloper z Mountain View wprowadził jakąś wyjątkową zmianę, która w solidny sposób zatrzęsie rynkiem mobilnym! Chyba tego właściwie oczekujemy, czyż nie? Wypowiedzcie się drodzy czytelnicy w komentarzach. Zapraszam także do czynnego udzielania się na łamach forum!

AA

Blog Pro Novum
 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish