Słów kilka na temat HTC 10…

htc-10-leak-will-design-change-design-really-helpMija miesiąc od międzynarodowych targów MWC w Barcelonie, a po dziś dzień mamy jedynie szczątkowe informacje na temat kolejnego flagowca od HTC! Na szczęście stan ten naprawiany jest przez kolejno publikowane wzmianki na temat tegoż modelu, przez znanego nam „plotkarza”, Evana Blass’a! Zobaczmy, co tym razem dla nas przygotował!

 

 

Jak już dobrze wiecie, Evan słynie z precyzyjnych i często potwierdzanych w późniejszym etapie informacji. Także, zapewne i tym razem omawiane dziś informacje będą miały swoje potwierdzenie w rzeczywistości! Jako pierwszą rzecz, Evan podaje wykorzystanie przez koncern Tajwańczyków ekranu Super LCD. Ekran tego typu jest znacznie bardziej energooszczędny, cieńszy oraz wygodniejszy w obsłudze. Najpewniej matryca typu Super LCD jest znacząco lepsza od AMOLED-u od Samsunga!

 
Another-Look-At-The-HTC-10

 

 

 

Ile w tym prawdy? Tego z pewnością dowiemy się w najbliższym czasie. Ponadto, nasze źródło donosi, iż słuchawka będzie mieć na wyposażeniu dwa obiektywy aparatu głównego. To z pewnością przywodzi wam na myśl HTC One M8 i słusznie. W tamtym przypadku pomysł zbytnio nie wypalił, jednak zobaczymy jak producent poradzi sobie tym razem! Z pewnością poprawił kilka istotnych szczegółów, które zaważą nad ostatecznym rozrachunkiem. Na koniec warto dodać, iż nie wykluczone jest umieszczenie w telefonie akumulatorka o pojemności 3000 mAh. Czy to wystarczy na pełnoprawną zabawę z modelem HTC 10? To się jeszcze okaże, a ja tymczasem zapraszam was do komentowania i udzielania się na łamach naszego forum;)

 

Evleaks

Blog Pro Novum

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish