Przedstawiciele średniej półki od LG już niebawem w Polsce!

495615-lg-x-cam-and-x-screenSporo wody w Wiśle popłynęło od czasu prezentacji nowych urządzeń na targach MWC od LG. Producent generalnie chwalił się swoim nowiutkim flagowym urządzeniem, dlatego też nikt nie zwracał większej uwagi na słabsze urządzenia. Jednakże, zainteresowanych pragnę poinformować o kilku ciekawych wydarzeniach…

 

 

Właśnie zostaliśmy oficjalnie poinformowani o nadchodzących dwóch modelach ze średniej półki od LG, które to jeszcze w tym tygodniu trafią do sprzedaży! Warto jednak nadmienić, że w tym tygodniu modele LG G Screen oraz LG G Cam pojawią się, ale w swoim rodzimym kraju, zwaną Korea Południowa. Ale nie martwcie się, bowiem do nas przyjadą z początkiem przyszłego tygodnia! Tego się chyba nie spodziewaliśmy, nie?

 

 

lg-x-cam-lg-s-screen-phones-970-80

 

 

Obie słuchawki cechują się ciekawym designem oraz współgrającymi ze sobą podzespołami. Z pewnością tego m.in. oczekiwaliśmy od takiego producenta, jakim bez mała jest LG! Nader ciekawie się zapowiada. Ciekaw jestem co na to konkurencja? Może udostępni jakąś lepszą konfiguracje sprzętowy w swoich słuchawkach? Prócz zeszłorocznych modelów z serii Alpha, Czyżby Samsung zaspał i obudził się z przysłowiową ręką w nocniku? Czy jako jedyny nie przedstawi czegoś godnego wspomnianych w tym materiale smartfonów. Co sądzicie na ten temat? Bardzo ciekawi nas Wasze zdanie! Śmiało, komentujcie w sekcji komentarzowej pod tym newsem. Zapraszamy Was gorąco i serdecznie na wielowątkowe forum. ;)

LG

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish