W przyszłym roku pojawi się iPhone z dużym ekranem!

150319_jan-willem_reusink_0Projektanci z Cupertino nigdy nie przestaną nas zaskakiwać! Najpierw zadziwiająca decyzja o ponownym stworzeniu iPhone’a o ekranie z przekątna ekranu na poziomie 4 – cali, teraz najpewniej w przyszłym roku przyjdzie nam ujrzeć na półkach sklepowych iPhone’a jeszcze większego niż model z „Plusem”! Skoro ludzie wolą mniejsze słuchawki, skąd zatem pomysł na jeszcze większy? 

 

Takie pytanie stawia sobie w tej chwili z pewnością wielu spośród was, ale analitycy pokroju Minga Chi Kou głęboko wierzą w taką możliwość! Nie wykluczone jest to, że już w przyszłym roku pojawi się iPhone 7 z ekranem o przekątnej 5.8 cala! Ponadto, wg nieoficjalnych doniesień ów ekran zostanie stworzony w technologii AMOLED! Tak, już wcześniej pojawiały się pewnego rodzaju wzmianki, jakoby Apple miał wykorzystać przypisywana urządzeniom Samsunga tę właśnie matrycę.

 
iphone-7-design

 

 

Odnośnie iPhone’a siódmej generacji, plotki głoszą także o możliwości pojawienia się wariantów z ekranami 4.7 oraz 5.5 cala! Obie wersje miałyby pojawić się z ekranami LCD. Czyżby Apple zamierzał poszerzyć swoje jak dotąd uszczuplone w warianty portfolio? Brzmi to dość nietypowo i ciekawie zarazem! Mając jednak na uwadze, że na ten czas jedynie spekulacje oraz dywagacje, należy podejść do tego tematu na chłodno. Do premiery nowej słuchawki od Apple pozostało jeszcze spora dawka czasu, zatem jeszcze wiele może się zmienić w tej materii. Co nie zmienia faktu, że więcej wariantów iPhone’a z pewnością by się przydało, czyż nie? Opinie pozostawcie w komentarzach poniżej tekstu! ;)

 

MacRumors

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish