Rusza przedsprzedaż iPhone’a SE! Nie jest aż tak drogo…

iphone-5se-iphone-5s-100639422-largePrzyszedł czas na kolejną premierę nowego dziecka Apple, a tym razem jest nim iPhone SE. Model ten ochrzczony nazwą „odgrzewanego kotleta”, jest usprawniona wersją modelu „5s”, Słuchawka ta wzbudziła niemałą furorę na świcie, a teraz przyjdzie nam podziwiać ją nieco bardziej z bliska za już nie aż tak duże pieniądze… Czy warto będzie kupić nowego iPhone’a?

 

 

Właśnie do sieci wpłynęła informacja o starcie procesu przedsprzedaży w naszym kraju! Tak, dość rzadko zdarza się by Apple wypuściło na nasz rynek swoje nowe urządzenie w tak zastraszającym tempie! Kto jest sprawcą tego obrotu spraw? Tego nie wiemy, ale z pewnością warto się z tego cieszyć, że nie jesteśmy traktowani jako kraj trzeciego świata! To jednak nie koniec dobrych informacji, gdyż iPhone SE w wersji 16 GB pamięcią ROM oferowany jest za pośrednictwem oficjalnego kanału sprzedażowego w cenie… jedynie 2149 złotych! Celowo piszę „jedynie”, ponieważ zwykle nowy iPhone kosztował u nas ponad 3 tys. zł, a tu taka promocja! ;)

 

Apple Inc. CEO Tim Cook (L) and China Mobile's Chairman Xi Guohua are silhouetted in front of an advertisement board of the iPhone 5s and C at an event celebrating the launch of Apple's iPhone on China Mobile's network at a China Mobile shop in Beijing January 17, 2014. Apple Inc is finally launching its iPhone on China Mobile Ltd's vast network on Friday, opening the door to the world's largest carrier's 763 million subscribers and giving its China sales a short-term jolt.  REUTERS/Kim Kyung-Hoon (CHINA - Tags: BUSINESS TELECOMS) - RTX17HP5

 

 

W sprzedaży dostępna jest również wersja 32 GB, która kosztuje już 2649 złotych. Przyznacie, że nie jest tak drogo jakby można było się tego spodziewać! Czyżby nadeszły kluczowe zmiany w polityce firmy odnośnie takiego kraju jak nasz? Mam osobiście nadzieję, ale jedna pozostanę przez jakiś czas bardziej sceptyczny. Choć z drugiej strony, fajnie byłoby zakupić przykładowego iPhone’a 6s w cenie 1500 – 1800 zł!  Ale czy my dożyjemy takich czasów? Cóż, może wnuki naszych wnuków już się doczekają… ;)

Apple

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish