Samsung Galaxy A9 Pro nareszcie oficjalnie!

maxresdefault (1)Po dziesiątkach spekulacjach, domysłach i próbach odgadnięcia pełnego obrazu Galaxy A9 Pro, wreszcie koreański gigant zdecydował się na oficjalne zaanonsowanie smartfonu! Wreszcie możemy poznać jego prawdziwie oblicze w pełnym świetle. Jesteście ciekawi co kryje w sobie Samsung Galaxy A9 Pro? Zapraszam!

 

Wreszcie możemy już oficjalnie wypowiedzieć się na temat tego wzmocnionego wariantu Samsunga Galaxy A9! Słuchawka charakteryzuje się ponad przeciętnymi podzespołami, które z pewnością przypadną do gustu całej rzeszy odbiorców na świecie! Ponadto, smartfon został wykonany (jak przystało na serię Alpha) z aluminium, co podkreśla wyjątkowość telefonów z tego segmentu. Jednakże, czas przejść do szczegółów, bo z pewnością na nie właśnie czekacie z niecierpliwością!

 
samsung-galaxy-a9-2016-6

 

 

Zatem, by nie przedłużać już warto zacząć od najważniejszego – procesora. Ten zainstalowany w omawianym modelu to nic innego jak Qualcomm Snapdragon 652, wsparty grafiką Adreno 510. Samsung postarał się by nie zabrakło nam zarówno pamięci RAM (4 GB) jak i ROM (32 GB). Walory fotograficzne podkreślą dwa obiektywy (frontowy oraz tylny) o rozdzielczości 8 oraz 16 mpix. Aby nie zabrakło nam energii podczas korzystania ze smartfonu, Samsung zatroszczył się, abyśmy otrzymali aż 5000 mAh baterię! Zaś jednym z najważniejszych elementów będzie ekran o przekątnej 6 – cali. o rozdzielczości 1920×1080 pikseli! Szkoda, że nie udało się umieścić QHD, ale nie można mieć wszystkiego! Premiera w przyszłym miesiącu, a cenę ustalono na 540 USD – ok. 2200 złotych. Zainteresowani? Wypowiedzcie się w komentarzach! ;)

GA

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish