Pierwsza fotka iPhone’a 7?!

20150112201220

W ostatnim czasie wciąż tylko mówione było odnośnie modelu „SE”,  który miał już swoje tzw. „5 minut”. Teraz zaś, nadszedł czas na ponowne rzucenie okiem na sprawę siódmej generacji flagowego urządzenia spod znaku nadgryzionego jabłuszka!

 

 

 

 

Gdzie by nie szukać, tak cicho na temat nowego flagowca Apple. Co prawda, do dnia premierowego pozostało jeszcze szmat czasu, ale zapewne Wy jak i ja już z niecierpliwością wyczekuję iPhone’a 7! Wielu ma ogromną nadzieję, że tym modelem Apple zaskoczy nas na swój wyjątkowy sposób. Bowiem, tym razem iPhone będzie nieco przeprojektowany na nowo, aby odświeżyć swoją linię smartfonów. Do tego czasu musimy, a nawet jesteśmy zmuszeni pocieszyć się jedynie najnowszym newsem odnośnie wyglądu siódemki od Apple.
iPhone-7

 

Otóż, w globalnym środowisku internetowym pojawiła się grafika, która rzekomo ma przedstawiać nowe dziecko giganta z Cupertino. Czy można wierzyć tej wątpliwej fotografii? Zarówno tak i nie. Jest to jedynie czysty przeciek, a grafika mogła zostać wcześniej spreparowana. Chociaż z drugiej strony, nie rzadko zdarza się, że owe plotki mają późniejsze potwierdzenie w rzeczywistości. Co prawda, to sama premiera zweryfikuje takowe informacje, ale pozostaje mieć nadzieję, że wszystko będzie się zgadzało. Sam przedstawiony model telefonu wygląda co najmniej dziwnie. Przypomina jakby pierwszy koncept czy też prototyp. Czas zweryfikuje tę fotkę. Na koniec dodam, że Apple planuje stworzyć iPhone’a podobnego do „galaktycznej” siódemki z zakrzywionym ekranem. Jak myślicie, coś z tego wyjdzie? Zapraszam do komentowania! ;)

 

Weibo

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish