Świeże zmiany od Google’a…

Google-Play-Store-6.00-Google-Play-Store-GoogleNadeszła wiosna, a wraz z nią nowe życie dla… ikon aplikacji związanych ze sklepem Google Play! Tak, wujaszek Google nie omieszkał gruntownie przeprojektować znanych nam logo, które niebawem zmienią się prawie nie do poznania! Jesteście na to gotowi?

 

 

Koncern Google od czasu do czasu stara się modernizować wygląd swoich aplikacji. Dowodem na to jest, nie aż tak dawna zmiana stylu graficznego na „material design”. Wówczas zmienione zostały także ikonki aplikacji oraz usług. Te już nieco częściej ulegają stylizacji, gdyż pod koniec roku Google zmieniło ikonę sklepu Google Play. Teraz nadszedł czas na zmianę ikon takich aplikacji jak: Play Movies & TV, Play Music, Play Games, Play Books i Play Newsstand.

 

gd

Jak wam się podoba nowy wygląd ikonek? Bardziej wam pasuje ten styl czy poprzedni? Obecne ikonki różnią się od siebie znacząco, zaś nowo zaproponowane zostały zrobione jakby na jedną modłę! Czyż nie? Być może deweloper chce ujednolicić wszystkie swoje usługi w jedną spójną całość? Jak myślicie, co autor miał na myśli w tym przypadku? Wg mej skromnej opinii, zmiana na nie wnosi nic nazbyt znaczącego, zaś Google winno zająć się czymś zdecydowanie bardziej wymagającym poprawy! Nie sądzicie? Same zmiany zostaną wprowadzone na tygodniach! Co wg was powinien tak na prawdę poprawić wujaszek Google? Co was obecnie najbardziej irytuje? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach poniżej! ;)

Google

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish