Pierwsze oficjalne rendery Huawei P9 Lite!

huawei-logo-huawei-drops-ascend-branding-p8-imminent-AMBPo hucznej prezentacji Huawei P9 oraz P9 Plus nie ma czasu na ochłonięcie! O to w pełnej okazałości ujawniają się nam grafiki z wersją Lite wspomnianego smartfona! Nie będzie on kropka w kropkę jak starszy brat, ale też nie można powiedzieć złego słowa o jego wyglądzie. Z resztą sprawdźcie sami! Zapraszam!

 

 

Kilka dni temu w Londynie chiński gigant wreszcie zdobył się na zaprezentowanie owocu jego ostatnich prac. Telefon prezentuje się na prawdę wspaniale, specyfikacja stoi na wysokim poziomie, a całość dopełnił podwójny aparat fotograficzny! Dziś w sieci pojawiły się oficjalne grafiki koncepcyjne (czyt. rendery), które prezentują pomniejszą wersję P9. Smartfon wygląda równie zjawiskowo jak jego mocniejszy wariant. Jednakże od razu widzimy, że nie będziemy tu mieli do czynienia ze zjawiskowym aparatem od Leica, a z klasyczną pojedynczą matrycą. Cóż, jak sama nazwa wskazuje – to wersja słabsza.
5_670x500
visit_670x500

 

Smartfon będzie wyposażony w ten sam ekran, który znamy z prezentacji w Londynie. Słabszy będzie jednak już procesor, gdyż producent postanowił umieścić raczej przeciętnego Kirina 650 o taktowaniu 4x 1.7 GHz oraz 4×2.0 GHz. Urządzenie będzie wsparte przez 2 lub 3 GB pamięci RAM oraz 16 GB na potrzeby użytkownika. Pamięć rozszerzymy dzięki kartom MicroSD o rozmiarze maks. 128 GB. Jeśli chodzi o aparat to do dyspozycji mamy 13 mpix – główny oraz 8 mpix od frontu. Bateria to ogniowo o pojemności 3000 mAh. Cena: ok. 1200 złotych. Zainteresowani? Powiedzcie nam, co sądzicie o nowym flagowcu i jego „lite-owym” bracie! ;)

WF

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish