Smartfon z olbrzymią baterią!

philips_v526_pic_(11)Zanan wszystkim Holenderska firma Philips właśnie wypuściła na nasz rynek nowy smartfon, Xenium V526. Smartfon charakteryzuje się stonowanym designem oraz niezwykle pojemną baterią o pojemności 5000 mAh! Czy ten nietypowy smartfon okaże się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o budżetowe urządzenia? Sprawdźmy!

 

 

Niezwykle rzadko przychodzi nam mówić o produktach Philipsa, gdyż nierzadko nie są one warte swej uwagi. Jednakże, wspomniany przeze mnie model może okazać się niezwykle wartym uwagi! Chociażby ze względu na swoją potężną baterię, która to pozwoli na bardzo długi okres przerwy pomiędzy poszczególnymi cyklami ładowania! Ponadto, słuchawka posiada wygląd, który może się podobać! Same podzespoły bazowe mogą nie zachwycać, ale w tego typu urządzeniach nie to jest najważniejsze. Nie mniej jednak, spójrzcie na niego!

 
2-Philips-Xenium-V526

 

Wygląda całkiem przyzwoicie, nieprawdaż? Warto jednak teraz powiedzieć co nieco o specyfikacji. Otóż, sercem urządzenia jest procesor czterordzeniowy o taktowaniu 1.3 GHz, wsparty przez 1 GB RAM oraz 8 GB ROM. Ponadto smartfon został wyposażony w aparat główny o rozdzielczości 13 mpix, ekran 5 – calowy o rozdzielczości HD, technologię Xenium, Xpower, technologię szybkiego ładowania oraz system Android 5.1 Lollipop. Wg założeń producenta, telefon wytrzyma do 28 godzin rozmów oraz do 47 dni w trybie czuwania! Zainteresowani? Telefon możecie obecnie kupić w polskiej dystrybucji poniżej 900 złotych. Osobiście uważam, że na ten moment cena jest zbyt wygórowana i zalecam zaczekać chwilę. Jak cena spadnie do poziomu 600-700 złotych, wówczas będzie można śmiało brać!

Philips Xenium V526

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish