Samsung Galaxy Note 6 mocniejszy od tegorocznego flagowca?

phpzpzis6Do sieci wyciekły kolejne informacje dotyczące najnowszego phabletu od Samsunga. Urządzenie ma wreszcie pojawić się w ofercie europejskiego oddziału firmy Koreańczyków, ale to dopiero początek fali informacji dot. owego modelu! Bardzo prawdopodobne jest zastosowanie przez producenta lepszych podzespołów!

 

 

Phablet od Samsunga z rodziny Note jest kojarzony jako urządzenie mające ponadprzeciętną specyfikację, która byłaby w stanie zachwycić nie jednego wymagającego użytkownika mobilnych technologii! Co tym razem szykuje dla nas Samsung? Jeżeli by wierzyć plotkom, Samsung Galaxy Note 6 zostanie wyposażony procesor Snapdragon 823, który jest obecnie najszybszą jednostką dostępną na rynku! Te rdzenie nie mają sobie równych, jeśli chodzi o testy w benchmarkach! Jeśli tak się ostatecznie stanie, żaden obecny smartfon nie będzie w stanie jakkolwiek zagrozić takeij potędze!

 
bec576c86977b46de6b84a10908c4e03

 

To co jeszcze wiemy na temat owego Note’a 6, to umieszczona w nim ilość pamięci RAM, która opiewa w 6 GB! Ponadto, Note 6 będzie miał zainstalowany skaner tęczówki oka oraz liczne cechy wodoszczelności! Jeśli chodzi jednak o sam chip, to jest on w stanie udźwignąć do 8 GB RAM-u i do 25 mpix aparat. To będzie niebywały hit. Ale, ale! Samsung nie obędzie bez konkurencji, gdyż z tym samym sercem wystartuje nie kto inny jak LG ze swoim G Flex 3! Podobne głosy rodzą się w przypadku bliżej nieokreślonego modelu od Sony z rodziny Xperia. Zainteresowani? Gdy tylko dowiem się czegoś więcej, nie omieszkam Was o tym poinformować!

 

TT

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish