Rusza pierwsza edycja Google Play Awards!

2016-03-28_56f94d6518521_best_android_games_google_play_games-620x400W tym roku pojawi się całkowicie nowy konkurs sponsorowany przez giganta z Mountain View, w którym zostaną nagrodzeni najlepsi deweloperzy tworzący gry i aplikacje na dla systemu Android! Czy wśród nich będą twórcy z Polski? Przekonajmy się!

 

 

 

Tego typu konkursu jeszcze nie było, co może bezpośrednio przyczynić się na ogromne zainteresowanie zarówno deweloperów, jak i użytkowników ich aplikacji. Impreza jest planowana na 19-ego maja, w której zostaną wyłonione najlepsze aplikacje i gry z dziesięciu kategorii. Specjaliści z branży wyłonili już po pięć gier/aplikacji z każdej kategorii. Wypisywać po kolei nie będę, gdyż mija się to z celem, ale mogę was zaprosić do skorzystania z tego linka! Tam podejrzycie sobie wszystkie typowane gry i aplikacje.

 

google2016

 

Aby jednak nieco przybliżyć wam Google Play Awards, wymienię chociaż wspomniane kategorie w tłumaczeniu na język polski. Są to: Wyróżniające się nowe projekty, Wyróżniające się gry z gatunku Indie, Najlepsza aplikacja rodzinna, Użytkowe aplikacje z najlepiej wykorzystanym stylem Material Desing, Gry najlepiej wykorzystujące elementy Google Play Game, Gra lub aplikacja najlepiej wykorzystująca nowe technologie, Gra lub aplikacja z najlepszą lokalizacją, Najbardziej innowacyjna gra lub aplikacja, Najlepsza Aplikacja, Najlepsza Gra. Mam nadzieję, że tego typu tłumaczenie pozwoli wam naświetlić elementy, które są brane pod uwagę w wyborze konkretnego zwycięzcy. Kategorii jest sporo jak i samych gier i aplikacji. Osobiście nie zauważyłem żadnego naszego rodzimego tytułu, ale może coś przeoczyłem. Zatem, zapraszam was do zajrzenia pod wskazany adres i pochwalenia się swoimi domniemaniami odnośnie zwycięzcy w danej kategorii! Zapraszam! ;)

Android Developers Blog

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish