Nowy iPhone obecny na schemacie!

z19404607Q,iPhone-7---Grafika-koncepcyjnaJakieś dwa tygodnie temu miałem okazję dzielić się z wami informacją na temat nadchodzącego iPhone’a 7. Model ten ma być rewolucyjny, a jego cechą charakterystyczną będzie podwójny obiektyw aparatu. Nie jest to pewna rzecz, ale dzisiejszy materiał może rozwiać ewentualne wątpliwości…

 

 

Na jednym z japońskich portali fanowskich Apple, została opublikowana informacja o niejakim modelu iPhone Pro. Jak widzicie, nie ma on cyferki, zatem nie do końca wiadomo  czy będzie on występował w tegorocznym flagowcu! Tak czy inaczej, w owej informacji zamieszczono zdjęcie schematu graficznego wspomnianego smartfonu. Urządzenie nosi cechy charakterystyczne dla urządzeń od Apple, ale ponadto nie ma ono portu słuchawkowego miniJack 3.5mm!
1461807262255

 

 

Słuchawka została wyposażona w interfejs Smart Connector oraz podwójny obiektyw aparatu zwany iSight! Dzięki informacji możemy dowiedzieć się co nieco o wymiarach, które wynoszą: 158,22×77,94×7,3 mm. Co równie ważne, telefon został wyposażony w ekran o przekątnej 5.5 cala! Przyznacie, że te dane są bardzo przypominające iPhone 6s Plus?! Pytanie tylko, czy rzeczywiście mamy tu do czynienia z prawdziwym schematem nowego iPhone’a? Cóż, jeśli tak, to wówczas wszystkie pozostałe plotki zgadzałyby się w stu procentach! Ciekawi jednak fakt braku numeru w oznaczeniu podanego modelu. Może tak na prawdę jest to iPhone 8? Myślicie, że Apple mogłoby planować swoje urządzenia w tak odległą przyszłość? Wyraźcie swoje zdanie w komentarzach poniżej! ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish