UMi Super – super smartfon za niską cenę?

umi-super-1Lista dobrych smartfonów pochodzących z Państwa Środka może poszerzyć się o kolejny model! Bowiem, UMi ma w zanadrzu całkowicie nowy model o wyjątkowo mocnej specyfikacji w połączeniu z relatywnie niską ceną! Pytanie brzmi, po co zatem kupować takie smartfony jak LG G5, Samsunga Galaxy S7 czy nawet iPhone’a 6s? No, właśnie…

 

 

 

Już na pewno nie dla potężnej specyfikacji! Te czasu już minęły i raczej prędko nie wrócą! Chyba, że w ostateczności Chiny znikną z powierzchni ziemi w zaledwie kilka sekund! To prędko nie nastąpi, więc warto zainteresować się modelem UMi Super. Smartfon nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, zatem specyfikacja, którą zaraz wam podam, nie jest w stu procentach wiarygodna! Choć wielce prawdopodobna jest jej prawdziwość ze względu na zaufane źródła! ;)

 

 
UMI-Super

 

 

 

Słuchawka zostanie stworzona w całości z aluminium, a ramki okalające ekran będą praktycznie nie do zauważenia! Niestety, ale nie wiadomo jakich rozmiarów ekran zostanie zainstalowany w urządzeniu. Wiadomo jednak, że będzie to matryca Super AMOLED od Samsunga! Ponadto, w smartfonie zostanie umieszczony Snapdragon 820, 6 GB RAM-u oraz port USB typu C! W modelu nie zabraknie slotu na kartę microSD oraz podwójny aparat główny! Tak, także ta słuchawka zostanie wyposażona w dwa obiektywy aparatu! Jak szaleć, to szaleć! Na tę chwilę nie wiadomo nic więcej. Cóż, może prócz ceny, która ma nie przekroczyć 300 USD, czyli ok. 1200 złotych! To i tak niewiele za tak pokaźne podzespoły! Szykuje się nam kolejny zabójca flagowców! ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish