Specyfikacja OnePlus 3 w GFXBench!

oneplus-3-mainW ostatnich tygodniach niewiele można było usłyszeć na temat nowego „zabójcy” flagowców jakim jest seria OnePlus. Dziś mamy okazję podzielić się z wami nowymi informacjami dotyczącymi modelu OnePlus 3. Wszystko za sprawą testów GFXBench…

 

 

Urządzenia OnePlus są niezwykle wyjątkowe i kierowane do osób, które oczekują od swojego smartfona czegoś więcej. Potężna specyfikacja, niebanalny wygląd oraz przystępna cena, to podstawowe cechy urządzeń od tego producenta. Czy OnePlus 3 będzie kontynuował dobrą passę? Myślę, że tak i poniekąd świadczą o tym nowe informacje na temat specyfikacji tego urządzenia. Za sprawą GFXBench dowiadujemy się kilku ciekawych smaczków odnośnie tego modelu! Sprawdźmy je zatem!
Hero 2-970-80

Telefon będzie miał ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczości Full HD. Sercem słuchawki stanie się jednostka Snapdragon 820, która zostanie wsparta 4 lub 6 GB pamięci RAM. Dla potrzeb użytkownika, producent (wg informacji) zainstaluje 64 GB pamięci ROM. Ponadto, w urządzeniu pojawi się NFC, GPS, Bluetooth, WiFi oraz dwa aparaty o rozdzielczości 8 i 16 mpix! System jaki będzie zarządzał urządzeniem, to Android w wersji 6.0.1 Marshmallow. Premiera urządzenia ma nastąpić w przyszłym miesiącu, a cena wyniesie ok. 310 dolarów.  W przeliczeniu na złotówki wyniesie ona ok 1300 – 1500 złotych. Do tego będzie trzeba również doliczyć podatki. Tak czy inaczej, smartfon zapowiada się ciekawie, ale bez zbędnych fajerwerków. Cieszy ostateczne pojawienie się modułu NFC, którego ewidentnie zabrakło.

GFXBENCH

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish