Nowe fotki Honor’a V8!

xhuawei-v8-launch-on-may-10-6-things-know-4-22-1461325399.jpg.pagespeed.ic.EYhys8cgfHDziś nastąpi oficjalna premiera nowej sub marki Huawei’a, która charakteryzuje się wysoką klasą wykonania. Dziś możemy mu się przyjrzeć nieco z bliska, gdyż do sieci wyciekły nowe zdjęcia! Zainteresowani? Jeśli tak, to gorąco zapraszam!

 

 

 

Obecnie w sprzedaży są dwa warianty tego modelu. Jeden z nich jest skierowany do Europy – Honor 8, zaś drugi do swojego rodzimego rynku – Honor V8. Jedną z kluczowych różnic obu wariantów jest data premiery, która w przypadku wersji Chińskiej przypada na dzisiaj. My jesteśmy zmuszeni zaczekać aż do sierpnia… tego roku! ;) Dlaczego producent tak to obmyślił? Jednym z powodów może być premiera Honor’a Y, która została także zaplanowana na sierpień!

 

 
baabf636996623.57314f0e7c777

 

 

Na szczęście, niczym więcej Honor 8/V8 nie poróżni tych dwóch rynków. Tak przynajmniej podają nieoficjalne źródła. Co prawda, do sierpnia pozostało jeszcze szmat czasu, ale wątpliwe jest to by na rynek Europejski trafiła o wiele słabsza wersja tego modelu. Tak jak i Chińczycy, dostaniemy przede wszystkim słuchawkę z podwójnym obiektywem aparatu, który stanowi najważniejszy element tego smartfonu. Bowiem, dzięki niemu będziemy w stanie tworzyć zdjęcia w 360 stopniach! Jest to nieco bardziej rozbudowana funkcjonalność znana nam z iPhone’a 6s! Zaś sam aparat ma 12 mpix rozdzielczości wraz z optyką od Leica. Tego typu elementu próżno szukać u konkurencji! Gorąco zapraszam do komentowania!

MD

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish