OnePlus 3 pozuje do zdjęć…

overview-topic-imgWszyscy chyba czekamy wręcz z niecierpliwością na nowego „zabójcę” flagowców! Model, który cechuje się ponad przeciętną specyfikacją, wyśmienitą jakością wykonania i wręcz idealnie zestawioną do tego zestawu ceną, nie może obyć się bez jakiejkolwiek wieści! Czy wreszcie przyjdzie nam poznać następcę OnePlus 2? Spójrzmy na                                                                                                         nowe materiały!

 

 

W sieci pojawiło się ostatnio kilka wzmianek dotyczących tego właśnie smartfonu. Nie jest tego tak wiele, jakbyśmy sobie tego życzyli, ale… lepszy rydz niż nic! To co wiemy? Otóż, procesor jaki zostanie umieszczony w nowy OnePlus 3 to jednostka Snapdragon 820 wraz z Adreno 530. Zatem, będziemy mieli do czynienia z najpopularniejszą jednostką montowaną w tegorocznych flagowych modelach! Szkoda, gdyż przydałoby się zastosować już nieco mocniejszy procesor – Snapdragon 823! Choć ten fakt  może jeszcze ulec zmianie, gdyż jak wiemy, wszystko jest w fazie domysłów i plotek! Tak czy inaczej, najprawdopodobniej producent umieści jeszcze 4 GB RAM-u oraz 32 GB ROM-u. Osobiście liczyłbym na 6 GB oraz 64 GB, ale… wszystko może się jeszcze zmienić!

 
dd5422d4d46b9f1148ee13b3549d3f53

 

 

Powyżej zamieszczone zdjęcie przedstawia naszego rzeczonego „zabójcę”. Nie jest pewne w stu procentach, ale źródło podające ten materiał należy do tych rzadko mylących się w swych osądach! Cóż, jeśli do prawda, to model raczej nie uległ drastyczny zmianom w porównaniu do poprzednika. Trochę „wieje” nudą i aż chciałoby się by w tym aspekcie coś jednak się zadziało! Osobiście mam takową nadzieję, ponieważ marka OnePlus już od samego początku zawiesiła sobie wysoko porzeczkę, zatem ewentualne rozczarowanie byłoby kolosalne w skutkach…

 

Neowin

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish