Wujaszek Google stworzy gogle VR?

vrrmvbvo7gvd9l6oadpjTechnologia Wirtualnej Rzeczywistości zdaje się coraz bardziej rozrastać. Coraz większa liczba producentów technologii decyduje się na wkroczenie w tego typu biznes. Gigant z Mountain View także chce mieć coś od siebie!

 

 

Na świecie można dostrzec olbrzymie zainteresowanie technologią VR. Producenci sprzętu widzą w tym żyłkę złota, zaś my konsumenci mały skrawek futuryzmu! Kto dekadę temu przypuszczał, że tego typu rozwiązanie w ogóle się pojawi? Teraz już niemal każdy szanująca się firma ma coś od siebie. Do tego grona zawita Google, który do tej pory mógł nam zaoferować jedynie Google Cardboard! Wiele na to wskazuje, że gigant nie ma zamiaru ograniczać się na tym szczeblu jedynie do tego.

 
38708_05_google_cardboard_turns_your_android_phone_into_a_vr_headset

 

W sieci pojawiły się pewnego rodzaju przesłanki, jakoby Google na swoim wydarzeniu „Google I/O” miał przyszykować nam obszerna prezentację Android VR! Ponadto, w sklepie Google Play pojawiła się aplikacja o identycznej nazwie. Zatem, zarówno znaki na niebie jak i na ziemi świadczą o tym, iż niebawem do grona producentów tych wyjątkowych gogli dołączy również Google! Pytanie tylko, czym wyróżni się jego produkt od tego, co obecnie prezentuje konkurencja? Czyżby gigant wpadł na jakiś epicki pomysł, który ma zamiar niebawem wykorzystać? Czy też chce tylko wypełnić lukę w swoim przepastnym już portfolio? Tego i nie tylko, dowiemy się już niebawem na nadchodzącym I/O 2016!

AP

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish