Sony uszczupla swoje portfolio!

rtsbkqgTen czas musiał wreszcie nastąpić, gdyż to co zamierza zrobić Sony, od dawna było na ustach wielu spekulantów. Rzecz jasna, nie oznacza to, że Sony przestanie całkowicie produkować smartfony! Na to przyjdzie nam jeszcze długo poczekać! Zapraszam!

 

 

 

Kilka lat temu Sony zapowiadało, że niebawem skupi się jedynie na produkcji smartfonów marki premium, czyli serii Xperia Z. Ostatecznie i tak trwała produkcja nowych modeli takich jak Xperia M, Xperia C czy też Xperia E. Japończycy nie najlepiej radzą sobie w kwestii smartfonów (z czego ma milionowe straty), ale dalej ciągnął wspomniane linie smartfonów. W tym roku powstał jednak pewnego rodzaju przełom w tej sprawie, ponieważ na targach MWC pojawiły się nowe linie smartfonów, które sugerują zastąpienie obecnych średnio-półkowców i budeżetowców.

 

 
255d32857bc0f36d4775de1d07ea7877

 

Teraz pewne jest, że słuchawki takie jak Xperia M oraz  Xperia C więcej już się nie pojawią! To jest pewne i niestety musimy się z tym jakoś pogodzić. Ponadto, ten sam zabieg dotyczy również serii „Z”! Japończycy poprzez to delikatnie odświeżą i ujednolicą serię swoich smartfonów. Nie będą musieli rozdrabniać się już na całej gamie modeli, co również przyczyni się do zaoszczędzenia czasu i pieniędzy! Może to również pozwoli na większe skupienie się na dostarczaniu najnowszych aktualizacji? Bowiem, w ostatnich latach ten element urządzeń Sony kulał i to wyjątkowo mocno! Nie sądzicie? Wypowiedzcie się w komentarzach! ;)

Xperia blog

Blog Pro Novum

1 komentarz

  1. Od pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem Z2, wcześniej byłem użytkownikiem Galaxy 5, iPhona4, ale muszę przyznać, że ergonomia, wykonanie, stosunek ceny do jakości bije inne flagowce na głowę. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish