Do sieci wyciekł pierwszy render OnePlus 3!

oneplus-one-1024x683
Dzięki uprzejmości niektórych użytkowników sieci zwanej internetem, właśnie mamy okazję ujrzeć po raz pierwszy OnePlus 3 na oficjalnym renderze! Teraz już nic się przed nami nie ukryje! Czy są jednak jakieś różnice w porównaniu do wcześniejszych plotek? Sprawdźmy to!

 

 

Słynny zabójca flagowców w nowej skórze jest coraz bliżej nas! Czas płynie niebłaganie, a my jesteśmy głodni kolejnych wieści na jego temat! Prócz posiadanych szczątkowych informacji odnośnie specyfikacji OnePlus’a w trzeciej postaci, mamy teraz okazję przyjrzeć mu się z bliska. Czy jest coś, co mogło by nas zachwycić, urzec lub zniesmaczyć w przypadku tej słuchawki? Osobiście bym w to powątpiewał, ale spójrzcie sami!

 

 

c839518e-b1be-48a7-a8fc-7096d6624a1f

 

 

 

W tym przypadku raczej nic nas nie zaskoczy. W porównaniu do poprzednich materiałów, nie zmieniło się praktycznie nic! Model ten nadal ma całkiem zbliżone podobieństwo do iPhone’a 6 albo… HTC M9. Cóż, kto jak woli, ale mi osobiście tego typu rozwiązanie nie przypada do gustu. Dla przypomnienia wspomnę, iż smartfon ma pojawić się z ekranem o przekątnej 5.5 cala, procesorem Snapdragon 820 oraz 6 GB RAM! O reszcie jest bardzo ciężko cokolwiek powiedzieć. Na nieco więcej informacji przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, a najkrócej do czerwca! Wtedy to ma nastąpić możliwa prezentacja smartfonu OnePlus 3. Jesteście nim zainteresowani? Kto wie, być może cena będzie na tyle przystępna by móc się skusić na takowy urządzenie?

 

Neowin

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish