Wadliwa aktualizacja iPad’a Pro!

9-7-ipad-proTwórcy oprogramowania nierzadko zaliczają większe bądź mniejsze wtopy podczas procesu prowadzenia aktualizacji. Tym razem pech chciał, że trafiło na dewelopera z Cupertino! Osobiście odradzam pobrania najnowszej aktualizacji na urządzenia iPad Pro! Nowy update softu może wam nieco pokrzyżować plany…

 

 

 

Wpadki się zdarzają i należy się do tego przyzwyczaić i podchodzić z dozą zrozumienia. Dlaczego? Tworzone są nierzadko pod presją przez ludzi, którzy nigdy nie są nieomylni! Dlatego ostrzegam Was przed podejmowaniem aktualizacji na urządzenia iPad Pro z 9.7 – calowym ekranem, która trafiła jeszcze w poniedziałek do sieci! Z początku tylko nielicznie posiadali pewnego rodzaju problem z późniejszym podłączeniem iPad’a do komputera, ale z czasem zgłoszeń pojawiało się coraz to więcej i więcej!

 
iPad-Pro-Charging-800x400

 

 

Jeżeli jednak udało wam się ową aktualizację zainstalować i macie już wspomniany problem, to pozostaje spróbować przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych. Jeśli ta metoda zawiedzie, wówczas pozostaje nam nic innego jak zgłosić się do najbliższego serwisu Apple. Cóż, nikt nie lubi gdy coś się psuje, albo zwyczajnie idzie nie po naszej myśli! Osoby obeznane w technologicznym świcie z pewnością nie raz doświadczyli podobnych sytuacji. Swoimi wrażeniami podzielcie się z nami w komentarzach poniżej materiału. Ponadto, zapraszamy do aktywnego udzielania się na naszym forum, gdzie odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania!

MacRumors

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish