Nie pojawi się Samsung Galaxy Note 6?!

galaxy-note (2)W tym świcie dzieją się czasem rzeczy naprawdę niewytłumaczalne, których nie mogą pojąć najwięksi uczeni! Nie, w tym przypadku nie mam na myśli toku myślenia kobiet, a dziwacznej strategii pewnego koreańskiego producenta! 

 

 

 

 

W ostatnich miesiącach wiele powiedziano na temat nadchodzącego Note’a, który przewyższy swoimi możliwościami tegorocznego flagowca, Samsunga Galaxy S7! Jednakże, z ostatnich ustaleń wspomniany model Galaxy Note 6 w ogóle się nie pojawi! Czyżby Koreańczycy mieli jakiegoś rodzaju problemy finansowe, stąd kasacja projektu Galaxy Note’a 6? Nie. Może to Was zaskoczy, ale w tym roku pojawi się nowy Note, ale w nieco innym nazewnictwie, bowiem Samsung postanowił uciec się do pewnego rodzaju zabiegu marketingowego!
galaxy-note (1)

 

Jak już wspomniałem, doczekamy się w tym roku następcę Note’a 5, ale pod nazwą…. Samsung Galaxy Note 7! Tak, Note 7! Koreańczycy postanowili przeskoczyć o jedną cyfrę, aby produkt był kojarzony z najnowszym smartfonem S7! Dlaczego? Otóż, Note 6 byłby raczej kojarzony z poprzednią generacją smartfonów za sprawą Galaxy S6, co mogłoby mieć negatywny wpływ na sprzedaż urządzenia. Dlatego też, nowy Note będzie miał siódemkę w nazwie! Tym samym, Koreańczycy zrównają obie linie urządzeń do siebie, co ma zapewnić uniknięcie ewentualnym nieporozumieniom. Czy Samsung delikatnie nie przesadza? Jak myślicie? Czy to dobry krok ze strony firmy? Odpowiedzcie na to nam w komentarzach poniżej materiału! ;)

 

etnews

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish