Nadciera nowa Xperia!

sonyMedia donoszą o poszerzeniu się portfolio bardzo znanego nam japońskiego producenta elektroniki użytkowej! Pomimo licznych zapewnień o ograniczeniu ilości modeli do minimum, Sony decyduje się na wypuszczenie na rynek kolejnego smartfona i do tego ze słabą specyfikacją! Czy to nie będzie czasem błąd? Zobaczmy!

 

 

Dobrze wszyscy wiemy, że w kwestii rynku mobilnego Sony nie radzi sobie zbyt dobrze. Już od niezliczonych lat boryka się z płynnością finansową w tej materii, co było poruszane już wielokrotnie. W efekcie tego, producent miał ograniczyć się do produkowania jedynie kilku modeli, na których mógłby cokolwiek zarobić. Japończycy jednak nie potrafią odpuścić, czy też pogodzić się z porażką i mają zamiar wypuścić na rynek Xperię E5!

 
Sony-Xperia-E51-696x501

 

 

Ten smartfon to do bólu typowy budżetowiec! Przekątna jego ekranu to zaledwie 4.6 cala o rozdzielczości HD! Sercem modelu stał się marnej architektury procesor MediaTek 6735, którego wesprze całe 1.5 GB RAM-u oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Walory fotograficzne zapewnią dwa obiektywy: od frontu o rozdzielczości 5 mpix, zaś z tyłu już 16 mpix. Co do reszty specyfikacji nie ma pewności. Cóż, z pewnością fajerwerków na pewno nie będzie! Wg nieoficjalnych źródeł, model zostanie zapowiedziany lada moment, zatem spodziewajcie się reaktywacji tematu za niedługi czas! Tym czasem, zapraszam Was do wzięcia aktywnego udziału w komentarzach i na naszym oficjalnym forum! ;)

PhoneArena

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish