Aplikacje Facebooka porażką…

188792909Twórcy najpopularniejszego portalu społecznościowego w sieci, dwoją się i troją aby sprostać wymaganiom stawianym im przez użytkowników. Czasami jednak dochodzi do sytuacji, kiedy twórcy przesadzą i stworzą aplikacje, które nikomu do szczęścia nie są potrzebne…

 

 

Ostatnimi czasy Facebook tworzył bardzo dużo elementów związanych z wiadomościami. Bowiem, ów portal społecznościowy stał się ogromnym źródłem informacji, zatem twórcy postanowili to wykorzystać, ale w dość nietrafiony sposób. Pamiętacie ostatnią sprawę proponowanych newsów na FB, w których nie było miejsca dla treści traktujących poglądy prawicowe? No, właśnie. Pomysł powoli umiera, a do niego niebawem dołączy chociażby aplikacja Facebook Notify! Aplikacja ta śledziła newsy oparte o istotne powiadomienia o wydarzeniach na portalu.

 
151104165138-facebook-notify-app-780x439

 

 

Cóż, wg założeń twórców, appka miała stać się nieprzyzwoicie popularna, a my sami mieliśmy ją wręcz pokochać. Czas pokazał, że panowie pomylili się z powołaniem, tworząc tak bezużyteczną aplikację! Podobno, program został pobrany przez 63 tys. osób, zaś aktywność powoli zamiera. Nie dziwota, gdyż takiego chłamu nikt o zdrowych zmysłach używać nie będzie. Czyż nie mam racji? Czyżby pasmo sukcesów dla Facebooka właśnie dobiegło końca? Trudno powiedzieć, ale sądzę, że tak. Czuję, że jeśli FB dalej będzie postępował w ten sposób, wówczas liczba kont zmaleje i to drastycznie! Pytanie, czego Wy byście żądali od tego portalu? Co byście zmienili, a co poprawili? W tym celu gorąco zapraszam Was do komentowania!

 

MacRumors

Blog Pro Novum

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish