Szykujcie się na nowego Note’a!

landscape_p1210379Do sieci wyciekają coraz to nowsze wieści odnośnie najnowszego Note’a z cyferką siedem w nazwie! Jednak do tej pory nie byliśmy pewni dokładnej daty premiery, która była aktualnie główną niewiadomą. Teraz to się zmienia, bowiem Samsung informuje nas już oficjalnie!

 

Samsung Galaxy Note 7, to zaraz po S7, urządzenie najbardziej wyczekiwane w tym roku. Całą sprawę potęguje świadomość, że będzie on jeszcze lepszy od wspomnianego flagowca Samsunga! Szybszy procesor, więcej RAM-u etc. Urządzenie zapowiada się wprost bajkowo, a teraz atmosfera została podkręcona o informację prasową od Samsunga, który informuje nas o dacie oficjalnej prezentacji modelu Note 7! Event odbędzie się 2 -ego sierpnia tego roku w Nowym Jorku!

 
galaxy_note_edge

 

 

Impreza została klasycznie już zatytułowana „Galaxy Unpacked 2016” i odbędzie się w Alice Tully Hall, Lincoln Center o godzinie 11:00 czasu lokalnego. Dla waszej świadomości powiem, że mamy w branży prawdziwego jasnowidza, który jako pierwszy poinformował na o dacie już 2 czerwca! Jest nim nie kto inny jak Evan Blass! Osobiście zacieram ręce z ciekawości i wyczekuje informacji o przygotowywaniu Polskiej premiery Galaxy Note 7, który z pewnością pojawi się u nas! Myślę, że jeśli nada się taka okazja, to ekipa Telesmartfon znajdzie się na Evencie i zrelacjonuje Wam całe spotkanie! Jesteście na to gotowi? Interesuje Was najnowszy „galaktyczny” Note 7? Powiedzcie nam w komentarzach, co byście chcieli zobaczyć na evencie i co ciekawi Was najbardziej w przypadku tego urządzenia! Zapraszamy serdecznie! ;)

SamMobile

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish