Dlaczego OnePlus 3 rozczarowuje? Twórcy śpieszą z wyjaśnieniami!

gsmarena_002 Nowy flagowiec od OnePlus właśnie trafił do sprzedaży i od smartfon uznany za nie do końca miłe zaskoczenie! Model ten sprawia pewne wrażenie potężnego i budzącego respekt wśród konkurentów, ale jest kilka „ale”. Twórcy postanowili jednak wyjaśnić kilka spraw, dlaczego smartfon jest taki, a nie inny! Zapraszam!

 

 

O co zatem poszło? Smartfon wydaje się być całkiem niezły, bowiem dysponuje lepszym układem CPU oraz GPU! Nie może powstydzić się także ilością RAM-u, bo masz aż 6 GB! No i tu się znajduje problem, bowiem potencjalni klienci chcieliby otrzymać wariant słabszy z 4 GB RAM-u, aby cena była nieco bardziej przystępna. W odpowiedzi na to, OnePlus broni się wyższą ceną o 10 dolarów w porównaniu do modelu OnePlus 2.  Nie jest to wiele, czyż nie? Ludzi zdają się tego nie doceniać.

 

 

OnePlus-3-design-idea-b

 

 

Co jeszcze nie podoba się? Wiemy, że producenci nie wyposażyli smartfonu w rozdzielczość QHD, lecz jedynie Full HD. Wielu to zastanawia, bowiem już od dawna flagowce taką rozdzielczość mają w standardzie. Dlaczego, zatem nie umieszczono takowej? Twórcy nie mają zamiaru parać się technologią wirtualnej rzeczywistości, a jedynie to jest głównym sensem wyposażania ekranu w taką rozdzielczość. Ponadto, ucierpiała by na tym bateria, co wg twórców nie ma najmniejszego sensu… przynajmniej teraz.

 

oneplus-2-camara

 

Czy jest co Wam nie przypasowało w przypadku tego urządzenia? Jest coś, co byście zmienili, a może wręcz odwrotnie? Osobiście uważam, że słuchawka ta jest naprawdę warta uwagi ze względu na swoją niską cenę oraz mocną specyfikację! Nie sądzicie? Model ten można polecić każdemu wymagającemu użytkownikowi systemu Android! Jedyny co bym zmienił, to system na Cyanogen Mod! Zapraszam do komentowania oraz wejścia na nasze forum! ;)

reddit

Blog Pro Novum
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish