Niemożliwe staje się możliwe! iPhone 7 otrzyma…

13frederico-ciccarese Element, który najpewniej trafi do najnowszego iPhone’a kojarzony jest w głównej mierze z urządzeniami nieco słabszymi i skierowanymi na rynek azjatycki. Choć pojawienie się tej rzeczy w urządzeniu pokroju iPhone’a budzi pewne podejrzenia, wiedzcie, że nie tak mało oczywiste plotki stawały się faktem! Zatem, co powiecie na to?!

 

Co powiecie na funkcję Dual SIM? Wg najnowszych plotek nie wykluczone, że iPhone 7 umożliwi nam korzystanie z dwóch numerów jednocześnie! Ten element kojarzony jest głównie z tańszymi smartfonami, które pochodzą z rynku chińskiego. Popularność tego typu rozwiązania jest dosyć duża, zatem dlaczego by Apple miało tego nie wykorzystać? Utwierdzić nas w słuszności wykorzystania tego typu elementu może obecne podejście giganta z Cupertino do Chin i całego azjatyckiego rynku! Bowiem, firma ma zamiar rozszerzać swoje wpływy w tym rejonie, a instalacja dodatkowego slotu na kartę SIM z pewnością w tym pomoże.

 
iPhone-7-dual-sim-Weibo-leak-002

 

Czy możemy spodziewać się czegoś jeszcze? Z pewnością! Pogłoski głoszą, jakoby najnowszy model iPhone’a miał zostać wyposażony w aż 256 GB pamięci wewnętrznej! Dotąd mieliśmy do dyspozycji maksymalny wariant wynoszący 128 GB, więc jest to pewnego rodzaju progres w słuszną stronę! Co jeszcze nas czeka? Z pewnością pożegnanie się z portem Jack 3.5 mm! Zmiana ta była już zapowiadana wielokrotnie, zatem nie powinno to już nikogo dziwić, nieprawdaż?

 

 

iphone-7

 

 

Jedyne co w zupełności się nie zmieni, to sam wygląd urządzenia. Rodzina iPhone’ów ma ulec znacznej zmianie w wyglądzie dopiero w przypadku ósmego z kolei urządzenia. Model, który zostanie zaprezentowany we wrześniu tego roku otrzyma jedynie nową, nieco ulepszoną specyfikację. Nic ponad to. Cóż, patrząc na jego największego rywala, Samsunga S7… tam także nie poczyniono znaczących zmian w przypadku wyglądu urządzenia. Chyba nie spodziewaliście się fajerwerków? Osobiście, nie spodziewałem się nawet w przypadku podzespołów bazowych! Może macie jednak odmienne zdanie? Jeśli tak, to podzielcie się nim z nami w komentarzach oraz na naszym forum! Serdecznie zapraszamy Was! ;)

 

 

MacRumors

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish