Galaxy Note 7 potwierdzony!

Galaxy-Note-7Jedno z najpewniejszych źródeł jakim jest Evan Blass, właśnie obwieściło potwierdzenie specyfikacji Samsunga Galaxy Note’a 7! Co to oznacza? Czy coś właśnie uległo zmianie? Sprawdźmy to!

 

 

 

Wszyscy dobrze wiemy, że Samsunga Galaxy Note 6 nie będzie. Koreańczycy postanowili najwyraźniej zrównać serię Note z „galaktyczna” S-ką, która obecnie otrzymała numer siedem! Co więcej, następca Note’a 5 nie dość, że będzie kilkakrotnie wydajniejszy, to swoją specyfikacją przegoni obecnego flagowca Samsunga! Napięcie rośnie z dnia na dzień, a do oficjalnej prezentacji pozostał niecały miesiąc czasu. Możemy być jednak pewni, że specyfikacja będzie iście wyborna! Cóż, phablety z rodziny Note zawsze stawiały wyżej poprzeczkę konkurentom z branży. Spójrzmy jednak na obecnie potwierdzoną specyfikację przez samego Evana Blassa!
310bc2bc-080d-4c8e-b553-7091745b8486

 

Na froncie odnajdziemy matrycę Super AMOLED o rozmiarze 5.7 – cala oraz rozdzielczości QHD. Wiemy również o 64 GB pamięci dla użytkownika, którą można będzie rozbudować o kartę microSD. W przypadku walorów fotograficznych, do dyspozycji będzie główna matryca 12 mpix oraz mniejsza o rozdzielczości 5 mpix do robienia tzw. „samojebek”. Wg doniesień, urządzenie będzie odporne na kurz i wodę, stąd certyfikat IP68! W nadchodzącym modelu doświadczymy pojawienia się po raz pierwszy skanera tęczówki oka! Tego elementu Samsung jeszcze przedtem nie stosował!

 

dd3f5ccb-5c5d-4c18-bdcb-05b02646b829

 

 

Co jeszcze wiemy? Samsung Galaxy Note 7 będzie dostępny w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i niebieskim. Jednym co się obecnie nie nie potwierdziło, to pojawienie się w wersji z zakrzywionym ekranem. Co prawda, pojawiały się pewne wzmianki jakoby Note 7 miał ukazać się jedynie w zakrzywionym wariancie, jednakże na tę chwilę nie mamy na to potwierdzenia. Pozostaje nam tylko czekać do dnia oficjalnej premiery i czekać dodatkowe wieści. Co Wy jednak o tym wszystkim myślicie? Zapraszam gorąco do komentowania! ;)

Evan Blass

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish