Bardziej „budżetowo” się już nie da…

Manta Logo 800x480Każdy z nas kupuje sprzęt pod siebie. Jedni potrzebują niemożliwie wydajnych urządzeń, które wydajnością dościgają całkiem dobre PC-ty, zaś innym wystarczy komórka z kilkoma funkcjami smartfona. Dziś mamy do przedstawienia typ stworzony idealnie pod tą drugą część osób. O to Manta Quad Titan MSP95009 Bee!

 

 

Na wstępie należałoby poruszyć temat irytująco długiej nazwy tego smartfonu! Zastanawiam się kto genialny w zarządzie Manty zdecydował się na użycie tak niewyobrażalnie długiej nazwy?! Cóż, nie wieszcze sukcesu marketingowego temu projektowi, ale… zawsze pozostają inne metody promocji! ;) Wracając jednak do sedna sprawy. Otóż, smartfon ten został wyposażony w ekran o rozmiarze 5 – cali i rozdzielczości 480×854 pikseli… aż dziw bierze, że producent nie uraczył nas chociażby rozdzielczością HD 720p?! Niby rok 2016, a rozdzielczość jakby sprzed pięciu lat!
1_ad_manta_msp95009_bee

 

Pomijając fakt słabej „rozdziałki”, należy wspomnieć o procesorze, który również do najwydajniejszych nie należy. Jest to bliżej nieokreślona jednostka czterordzeniowa, która wspomagana jest przez cały 1 GB RAM-u oraz 8 GB ROM-u! Jeśli to wam nie wystarczy, wówczas można zwiększyć dostępność wolnej przestrzeni poprzez montaż karty microSD do 32 GB. Jeśli chodzi o kwestie fotograficzne, to mamy tu do czynienia z obiektywami 8 oraz 5 mpix. Cóż, fajerwerków tu nie ma. Tym czym model może się pochwalić, to skaner biometryczny umieszczony na pleckach.

 

0005MZSMHSI7GRG0-C116-F4

 

Warto także wspomnieć, że w modelu tym zabrakło modułu LTE, który niestety, ale jest standardem w dzisiejszych czasach. Bateria jaką zamontowali producenci to ogniowo o pojemności 1900 mAh! Niby niewiele, ale pamiętajmy o wyjątkowo słabej specyfikacji! Jaki system, zapytacie? Nie najnowszy, bo jedynie Android 5.0 Lollipop. Tyle w temacie. Ktoś zainteresowany? Model ten można dorwać za kwotę 349 złotych! Trzeba przyznać, że to niewiele, ale… niewiele jest także pod obudową! Może to wydawać się dziwne, ale wg Manty, model ten jest wyznacznikiem „premium”, jakkolwiek to tłumacząc…chyba tylko dlatego, że występuje jedynie w złotym kolorze! Zapraszam Was gorąco do komentowania i aktywnego uczestniczenia w naszej społeczności na forum! ;)

 

Manta

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish