Google zacznie tworzyć smarwatche!

GOOGLE-Android-WearZdaje się, że poszerzy swoje portfolio o całkiem nowe urządzenia! Bowiem, gigant z Mountain View ma zamiar zagrać na rynku „sprytnych zegarków”, gdzie królują przeważnie Chińscy producenci. Nie wykluczone, że Amerykanie dadzą sobie radę wraz  z Android Wear na pokładzie!

 

 

Z początku należy powiedzieć, iż informacje te nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone, zatem zakrawają one o plotkę czy też pogłoskę. Mimo wszystko dane te zdają się wyglądać na wiarygodne, więc istnieje pewna szansa. Wracając do tematu, wg doniesień Google ma w zanadrzu dwa sprytne zegarki o nazwach kodowych „Angelfish” oraz „Swordfish”. Co wiadomo na ich temat? Co jest pewne? Oba modele różnią się wielkością kopert! Nie wykluczone, że również podzespoły bazowe będą wyróżniały te dwa modele.

 

android.0.0

 

Pierwszy ma charakteryzować się średnicą koperty na poziomie 4,35 cm, zaś grubość to zaledwie 1,4 cm. Smartwatch Aneglfish wyróżnia się trzema przyciskami fizycznymi, obsługa LTE, funkcją GPS oraz funkcję mierzenia tętna. Drugi model o nazwie Swordfish wyróżnia się średnicą koperty o wymiarze 4,2 cm, natomiast grubość na poziomie 1,06 cm. Ten model ten będzie wyposażony w te same elementy. Co jeszcze wiadomo o tych urządzeniach? Z pewnością nie będzie można ich zliczyć do modeli z górnej półki, zatem cena powinna być całkiem przystępna. Co sądzicie o tych smartwatchach? Czy Google dobrze robi, włączając się na ten rynek z własnym produktem? Piszcie w komentarzach! ;)

Android Police

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish