Pierwsze rendery Xiaomi Mi 5S!

Xiaomi-Mi-5Ten chiński producent bez mała jest jednym z najszybciej rozwijającym się producentem elektroniki na rynku! Szybko zaskarbił sobie szacunek wśród klientów świetnym i oryginalnym wykonaniem swoich urządzeń, ale również poprzez sprzedawanie bardzo wydajnych modeli w zaskakująco niskiej cenie! Do grona zaszczytnych smartfonów trafi kolejny o nazwie                                                                                                                      Xiaomi Mi 5S!

 

W sieci pojawiły się już pierwsze plotki dotyczące następcy modelu Mi 5. Co prawda, słuchawka ta jest jeszcze stosunkowo młoda, ale producent postanowił pójść za ciosem i stworzyć coś na wzór modelów z iPhone’a z „S” w nazwie. Jednakże w przypadku produktu od Xiaomi, urządzenie to będzie znacznie bardziej różniło się od swojego poprzednika! Co spotkamy w modelu Xiaomi Mi 5S? Pewne jest, że z tyłu obudowy pojawią się dwa obiektywy aparatu głównego! Tego elementu zabrakło w Xiaomi Mi 5.

 

 
Xiaomi-Mi5s-Render

 

 

Ponadto, wg doniesień, słuchawka będzie wyposażony w funkcję Force Touch znaną chociażby z urządzeń Apple! Jeżeli chodzi o podzespoły, to zapewne będzie to ekran o przekątnej 5.5 cala o rozdzielczości Full HD oraz 6 GB RAM-u. Na obecną chwilę nie wiadomo niczego więcej. Wszyscy zapewne jesteśmy ciekawi, co dokładnie będzie miał do zaprezentowania producent, który mocno namieszał na tegorocznych targach MWC 2016 w Barcelonie! Osobiście, nie mogę się wręcz doczekać kolejnych wzmianek na temat tego modelu, o których nie omieszkam się nie podzielić z Wami na łamach naszego portalu! Tym czasem, gorąca zachęcam Was do komentowania oraz do udzielania się na naszym forum! ;)

Gizmo China

Blog Pro Novum

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish