Nowe zdjęcia iPhone’a 6? – ciąg dalszy spekulacji…

iphone-7-leaked-bastilleW sieci nie braknie informacji na temat najnowszego produktu Apple, czyli rzeczonego iPhone’a 7. Smartfon znajduje się obecnie w fazie plotek oraz wszelakiej maści rozmyślań, ale od czasu do czasu w sieci można znaleźć ciekawe materiały. Jednym z nich mam zaszczyt podzielić się z Wami!

Nasz obraz najnowszego iPhone’a opiera się w głównej mierze na różnego rodzaju plotkach i doniesieniach. Jednakże jedną z najbardziej pewnych rzeczy, które pojawią się w nowym urządzeniu, to podwójny aparat fotograficzny.

android-worm-hits-china

Wiele zdjęć oraz grafik koncepcyjnych zdołaliśmy zobaczyć, na których widniał obraz dwóch obiektywów aparatu fotograficznego. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej grafiki, która stosunkowo niedawno trafiła do sieci! Zdjęcie przedstawia front oraz tył najnowszego iPhone’a. Czy rzeczywiście tak będzie wyglądał? Spójrzcie sami!

 

qoVD1SuCvEherjU59Lhl

 

 

Patrząc na te zdjęcie trzeba przyznać, że iPhone 7 niewiele będzie różnił się od swojego poprzednika! Z drugiej strony, nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, gdyż zmiany w stosunku do poprzedniego modelu miały być znikome lub też kosmetyczne. To dopiero ósma edycja ma być zaskoczeniem oraz niewielką rewolucją! Tym bardziej też oczekuję na nadejście, a przynajmniej czegoś na prawdę wyjątkowego! Coś, co pochwyci nas za serca i zmusi do refleksji.. dobra, koniec tego patosu Nowy model iPhone jest bliżej nas niżeli to myślimy, ale póki co należy uzbroić w cierpliwość! Jednak, co Wy sądzice o tym miejscu? wypowiedzcie się e komentarzach! ;)

 

GSMARENA

Blog Pro Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish