Samsung Galaxy Note 7 ujawniony w Federalnej Komisji Łączności!

samsung1Jak już wcześniej zapowiadałem, aż do oficjalnej prezentacji Note’a 7 nie zabraknie coraz to świeższych wiadomości traktujących temat tego phabletu! Tym razem na językach będzie Amerykańskie FCC oraz certyfikaty Note’a 7! Zapraszam!

 

 

 

Nie wiem jak wy, ale ja powoli odczuwam przesyt wiadomościami na temat najnowszego phabletu Samsunga. O tym urządzeniu powiedziano już wiele, ale wciąż napływają kolejne wzmianki na jego temat. Niektóre należą do nudnych i dość oczywistych, zaś inne stoją na nieco innym pułapie. Do tych drugich będzie można zaliczyć pojawienie się Samsunga Galaxy Note 7 w dokumentach FCC w USA! Chodzi tutaj bowiem o certyfikaty bez których żadne urządzenie nie może się obejść! Czego konkretnie dotyczy ów certyfikat?

 
Samsung-Galaxy-Note-6-Edge-Samsung-Galaxy-Note-7-Edge-dual-camera

 

 

Wg doniesień, firma przyznała certyfikaty bezpieczeństwa aż sześciu różnym modelom! W ich skład wchodzą takie jak: SM-N930V, SM-N930V, SM-N930V, SM-N930V ,SM-N930V, SM-N930V. Oznacza to, że wariantów tego modelu będzie całkiem sporo, co niesie ze sobą to dodatkowe koszty, które firma będzie musiała prędzej czy później zapłacić. Wracając jednak do samego certyfikatu. Wielu żałuje, że przy nadawaniu certyfikatu nie ujawniono tyłu urządzenia jak miało to miejsce na tyle urządzenia. Teraz istnieje opcja umieszczenia certyfikatu w samym oprogramowaniu. Jeśli tak zostało by zrobione, wówczas ujrzelibyśmy całe urządzenie. Teraz możemy się jedynie obejść smakiem i poszukać czegoś innego. Zapraszam do Komentowania.

SAMMOBILE

Blog Pro Novum

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish