Samsung ma Note’a 6, zaś Xiaomi…

XiaomiSamsung ma się już czego obawiać, ponieważ na horyzoncie pojawia się potężny konkurent z Chin, który nie będzie przebierał w środkach! Mowa tutaj rzecz jasna o Xiaomi Mi Note Pro 2! Jego specyfikacja właśnie ujrzała światła dziennego! Zapraszam!

 

 

Do premiery wspomnianego koreańskiego phabletu pozostało jeszcze wiele czasu, jednakże już teraz możemy spekulować na temat możliwej wygranej inżynierów od Xiaomi! Bowiem, urządzenie z Chin prezentuje się równie dobrze jak i nie lepiej od Samsunga Galaxy Note 7! Urządzenie prezentuje się na grafikach równie dobrze jak i nie lepiej od Samsunga, którego bądź co bądź nie zdołaliśmy poznać w 100 – procentowej pewności! Sprawdźmy jednak, co dokładnie ma do zaoferowania bliski konkurent Samsunga Galaxy Note’a 7! Coś czuję, że będzie się działo!

 
184739937-09e1372a-8560-49dc-9d99-f6369c4e0fb6

 

 

 

Słuchawka będzie wyposażona w 5.5 – calowy AMOLED (AU Optronics) ekran o rozdzielczości Full HD. W środku znajdziemy Snapdragona 821, 4/6 GB RAM-u, 64/128 GB ROM-u oraz matrycę główną aparatu o rozdzielczości 12 mpi, która pochodzi od Sony. Nie zabraknie także miejsca dla czytnika linii papilarnych. Ponadto, producent zamieścił ogniwo akumulatorowe o pojemności 3700 mAh! Przyznacie, że całkiem przyzwoita i stosunkowo mocny zestaw podzespołów?! Dzięki temu, Xiaomi Mi Note Pro 2 będzie mógł konkurować z najnowszymi produktami Samsunga. Co Wy o tym sądzicie? Czy Xiaomi znów przebije konkurencję dobrym sprzętem i jeszcze lepszą ceną? Zapraszam gorąco do komentowania!

GSMARENA

Blog Pro Nouvm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish