Smartfon do 1500 zł – Ranking Telesmartfon 3Q2016

Smartfony do 1500 zł to chyba najbardziej popularna półka telefonów. Za tą kwotę powinniśmy dostać już urządzenie, przede wszystkim, wydajne z dobrymi podzespołami oraz nienagannie wykonane. Spróbuję dla Was poszukać interesujące smartfony.
Smartfon do 1500 zł – LG G4

lg-g4-smartfon-do-1500

Pierwszy i chyba najlepszy z całego rankingu. LG G4 to flagowiec z ubiegłego roku z po raz pierwszy zastosowaną skórzana klapką. LG G4 charakteryzuje się również bardzo dobrą specyfikacją, oraz posiada nieprzecięty aparat o bardzo jasnym obiektywie. Aktualnie smartfon ten możemy kupić za nie całe 1,5 tys zł. Myślę, ze w tej cenie, ciężko będzie wybrać coś innego. Chyba, że…
Dane telefonu LG G4

Smartfon do 1500 zł – Nexus 5X

nexus-5x-specyfikacja

Następny przedstawicie LG oraz bliźniaczy model G4. Nexus 5X to kontynuacja sławnej serii od Google. Kupując Nexusa będziemy mieli niemal zawsze najświeższe oprogramowanie. Sam Nexus 5X, może nie jest smartfonem z najwyższej półki, jednak już zdobył uznanie na narybku. 5X posiada ten sam procesor co LG G4, może również pochwalić się bardzo dobrym aparatem o rozdzielczości 12 mpix. Szkoda tylko, że nie dołożono o 1 GB pamięci RAM więcej.
Dane telefonu LG Nexus 5X

Smartfon do 1500 zł – Huawei P8

huawei p8

Już w dniu premiery jego cena nie była wygórowana. Smartfon ponadto odznaczał się bardzo dobrym wykonanie oraz całkiem dobrą specyfikacją, choć odstającą od najlepszych. Bolączką Huawei`a na pewno jest brak wsparcia w postaci aktualizacji. Nowe wersje systemu, albo nie są wydawane, albo są bardzo późno. Osobiście korzystałem z Huawei P8 przez dłuższy czas i byłem zadowolony. Nie narzekałem na aparat oraz na dźwięk. Smartfon z dość ostrymi krawędziami, podarł mi dwie pary spodni na kieszeniach…
Dane telefonu Huawei P8

Smartfon do 1500 zł – Sony Xperia Z3

Sony Xperia Z3

Jedne z kultowych smartfonów. Xperie cały czas cieszą się sporą popularnością, począwszy od wersji Z1 aż po najnowszą Xperie Z5. Czy wyróżnia się ten model? Przede wszystkim wodoszczelnością z normą IP68 oraz dobrym aparatem oraz przyzwoita specyfikacją. Procesor Qualcomma – Snapdragon 801 oraz 3 GB pamięci RAM , nawet na dzisiejsze standardy spełni swoje zadanie. Minusem jest dość kruchy ekran. Nie od dziś wiadomo, że w przydatku tych smartfonów wystarczy niewiele aby zbić ekran.
Dane telefonu Sony Xperia Z3

Smartfon do 1500 zł – Samsung Galaxy A5 2016

samsung-galaxy-a5-2016-1

Jeden z ciekawszych średniopółkowców. Zaokrąglone szkło, metalowa ramka a przy tym nie duży oraz zaokrąglone szkło. Trzeba przyznać, że A5 bardzo ciekawie wygląda a przy tym złożony została z bardzo konkretnych podzespołów. Na pochwalę zasługuje nie tylko fantastyczny AMOLEDowy ekran o rozdzielczości FullHD, ale także ośmiordzeniowy procesor Exynos 7580 o taktowaniu 1,5 Ghz. Jednym słowem, smartfon ma wszystko aby posłuży potencjalnemu użytkownikowi przez minimum 2 lata.
Dane telefonu Samsung Galaxy A5 2016

Jaki smartfon do 1500 zł?
Raczej nie powinniśmy się naciąć, kupując urządzenie w tych granicach kwotowych. Wymagamy przede wszystkim bardzo dobrego ekranu o rozdzielczości FullHD. Standardem w tej półce cenowej jest także szkło GorillaGlass. Nie możemy zapomnieć o procesorze. Wszystkie wymienione egzemplarze posiadają wydajny procesor, który aktualnie pociągnie wszystkie dostępne aplikacje i gry. 2 GB pamięci RAM to absolutne minimum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish