Nie będzie iPhone’a 7?!

p-pW sieci pojawiły się kolejne doniesienia ws. nadchodzącego smartfonu od Apple. Jak się okazuje, ów model pojawi się w okolicy września tego roku, ale raczej nie będzie to iPhone 7! Czy konsumenci otrzymają kolejny „odgrzewany kotlet”?

 

 

 

Internet aż zawrzał od licznych spekulacji na temat nowego modelu iPhone’a. Wielu sądziło, że najnowsze dziecko Apple będzie kolejnym nowym modelem w rodzinie. Jednakże, wiele na to wskazuje, że smartfon, który zostanie zaprezentowany w tym roku, nie będzie wcale rewolucyjny! Co to oznacza? Otóż, zgodnie z cyklem wydawniczym Apple, całkowicie nowy smartfon powinien pojawić się dopiero w przyszłym roku, zatem w tym będziemy mieli do czynienia z… odgrzewanym kotletem!

 
iPhone_7_illustration_Yasser_Farahi_1000e_thumb

 

 

Dziwne? Osobiście powiedziałbym, że wcale! Dlaczego? Stosunkowo niedawno, Apple wypuścił na rynek iPhone’a 5 SE, które de facto jest… odgrzewanym kotletem modelu iPhone 5s! Nie wiele poczyniono zmian w samej specyfikacji. Podobny zabieg ma dotyczyć nowego modelu, który najpewniej nazywać się będzie… iPhone 6 SE! Wydaje się być to totalnym kretynizmem ze strony twórców i chęcią zarobienia na naiwnych klientach, ale tak to właśnie wygląda! Ten fakt jest nawet potwierdzany przez znanego nam Evana Blassa! Czy zatem, będziemy świadkiem tzw. „powtórki z rozrywki” i Apple wypuści odświeżonego iPhone’a 6s czy jednak będzie to słuchawka z siódemką w nazwie? Zapraszam Was do komentowania oraz zerknięcia na nasze forum! ;)

Neowin

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish