Recenzja Samsung Galaxy S8 Plus | Telesmartfon

Z małym poślizgiem, ale wstawiłem recenzje Samsung Galaxy S8 Plus. Udało mi się przetestować tego super smartfona dla portalu Videotesty.pl. Miałem okazje używać go przez ponad dwa tygodnie i poznać jego niewątpliwe dobre – jasne strony, ale i te ciemne, które niestety również się pojawiły.

Oczywiście nie będę powtarzał się i pisał powtórnie tego co już powiedziałem. Pełną recenzję znajdziecie poniżej, w postaci filmu jak i tekstu dla portalu videotesty.

Otwarcie trzeba przyznać, że Samsung ponownie stworzył urządzenie, które bez problemu pokonuje konkurencje. Pierwszą z zalet jest oczywiście świetny desing. Zaokrąglone brzegi smartfona, które znajdują się nie tylko na tych dłuższych brzegach, ale na krótszych, przez co mam wrażenie, że smartfon właściwie nie posiada ramek.

Wielu recenzentów na to czekało, w końcu smartfon, który odznacza się na tle konkurencji. Po wpadce z Note`em 7 Samsung za wszelką cenę chciał zrehabilitować się i wypuścić coś innowacyjnego. Udało im się, choć nie obyło się bez wpadek.

Przede wszystkim w pierwszej kolejności zauważalne problemy z wyświetlaczem. Biel wpadająca w róż to główna pożywka hejterów. Ja tego w swoim modelu tego nie zauważyłem. Zauważyłem jednak mocno rysujący się tył smartfona, problemy z odblokowaniem urządzenia po przez złe umieszczenie czytanka linii papilarnych. Ponadto słabo działające funkcje rozpoznawania twarzy jak i tęczówki. Mam wrażenie, że Samsung chciał umieścić wiele funkcji aby zatrzeć te złe wrażenie z Note`em 7. Nie do końca się to udało, ale i tak mam wrażenie że wszyscy to Samsungowi wybaczyli.

Zapraszam również do porównania LG G6 z Samsungiem Galaxy S8 Plus, które również miało miejsce na kanale videotesty.

Jak zawsze zapraszam Was od oglądania moich filmów na kanale Videotesty, Mobidoktor jak i Telesmartfon!

1 komentarz

  1. Strasznie denerwują mnie telefony z zaokrąglanymi krawędziami, bo już kilka razy przez to wypadł mi telefon podczas podroży.
    Ale poza tym, to telefon wydaje się być naprawdę dobry :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish