Dobieramy akcesoria samochodowe do Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 to kwintesencja produktów klasy premium. Jego smukły wygląd z zaokrąglonym ekranem sprawia, że wygląda na wyjątkowo ekskluzywny produkt. Jednak jego zaletą nie jest tylko wygląd. Wyświetlacz o przekątnej 5,8″ posiada bogatą paletę barw i niespotykaną głębię obrazu. Aparat o rozdzielczości 12 mpix pozwoli uchwycić każdy szczegół obrazu bez śladów rozmycia. Dzięki odporności na wodę i pył można go używać w każdych warunkach. Rozmowa w deszczu lub pobyt na plaży nie będą mu straszne. Samsung Galaxy S8 daje możliwość ładowania bezprzewodowego, co pozwoli już na zawsze pozbyć się problemu splątanych kabli. Dodatkowo, telefon posiada czytnik linii papilarnych oraz skaner tęczówki, które zabezpieczą Twoje urządzenie przed niepowołanymi osobami.

Jak podrasować swój telefon?

Jednak sam telefon to jeszcze nie wszystko. Jego zalety podkreślą najlepiej odpowiednio dobrane akcesoria. Dzięki nim będziesz mógł wykorzystać jeszcze więcej funkcji urządzenia. Możesz także nadać mu niepowtarzalnego i stylowego wyglądu. Sprawi to, że będzie wyróżniać się wśród innych telefonów, a dodatkowo dopasujesz go do swojego stylu. Akcesoria do telefonu nie stanowią jego niezbędnego wyposażenia, jednak z nimi użytkowanie go będzie dużo przyjemniejsze. Urządzenie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Przestanie być tylko aparatem do dzwonienia, a stanie się wielofunkcyjnym produktem, którego pozazdrości Ci każdy. Pozwolą Ci cieszyć się “poprawionym” telefonem bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Czynnością, podczas której używanych jest najwięcej akcesoriów do telefonów jest jazda samochodem. Zalicza się do nich przede wszystkim różnego typu pokrowce, uchwyty oraz ładowarki, ale nie powinniśmy także zapomnieć o coraz częstszym wykorzystaniu kamerek samochodowych i zestawów głośnomówiących. Bazując na ofercie firmy IziGSM przygotowaliśmy przegląd akcesoriów samochodowych do telefonu Samsung Galaxy S8.   

Jaki pokrowiec do Samsung Galaxy S8 podczas jazdy samochodem?

Etui na telefon jest niezbędnym elementem, który uchroni urządzenie przed zniszczeniem. Ten pokrowiec skutecznie zapobiegnie uszkodzeniu telefonu w czasie upadku. Ochroni także ekran przed zarysowaniami dzięki zamykanej klapce. Etui jest idealnie dopasowane do telefonu Samsung Galaxy S8. Dodatkowo, posiada funkcjonalną kieszonkę, w której można przechowywać dokumenty lub banknoty. Pokrowiec posiada zapięcie na magnes, przez co nie będzie otwierać się przypadkiem w kieszeni lub torebce, narażając tym samym telefon na uszkodzenia. Tymczasem podczas jazdy samochodem pokrowiec powinien być na tyle dyskretny, aby możliwe było jego zamontowanie w uchwycie. Funkcjonalnym rozwiązaniem okaże się wybór etui typu “plecki”.

Etui do Samsunga Galaxy S8

Nasza propozycja – Srebrne etui żelowe z ramką do Samsung Galaxy S8

Jaki uchwyt samochodowy do Samsung Galaxy S8?

Uchwyt samochodowy pozwoli wykorzystać telefon jako urządzenie GPS. Dzięki niemu każda podróż przebiegnie szybko i sprawnie. Magnetyczny uchwyt został wykonany z trwałego tworzywa, odpornego na uszkodzenia. Za pomocą klipsa można przymocować go do klatki wentylacyjnej w samochodzie. Zapewnia stabilność i można go ustawić pod dowolnym kątem. Ponadto, uchwyt nie ogranicza dostępu do przycisków telefonu, złącza do ładowania i na słuchawki.

Uchwyt samochodowy

Nasza propozycja – Uchwyt samochodowy magnetyczny do Samsung Galaxy S8

Jaka kamera samochodowa do Samsung Galaxy S8?


Kamera samochodowa to idealne urządzenie dla kogoś, kto często jest w trasie. Pozwoli zarejestrować przejechaną trasę, a każde zdarzenie na drodze będzie można przeanalizować później. Wideorejestrator zapewnia nagrania w wysokiej jakości. Dodatkowo, posiada opcję stabilizacji obrazu, która podczas jazdy jest szczególnie przydatna, oraz rejestracji dźwięku. Kamera posiada przyssawkę, która umożliwia umieszczenie urządzenia na desce rozdzielczej lub szybie.

Kamera samochodowa

Nasza propozycja – Videorejestrator Forever VR-110 do Samsung Galaxy S8

Jaki zestaw głośnomówiący do Samsung Galaxy S8?


Zestaw głośnomówiący jest wspaniałym rozwiązaniem na prowadzenie rozmów w czasie jazdy przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Urządzenie automatycznie łączy się z telefonem poprzez bluetooth, dzięki czemu możesz w bardzo szybki i łatwy sposób rozpocząć korzystanie. Wystarczy przypiąć zestaw głośnomówiący do osłony przeciwsłonecznej. Połączenie odbierzesz, naciskając tylko jeden przycisk. Wystarczy tylko moment i będziesz prowadzić rozmowę z obydwoma rękami na kierownicy.

Zestaw głośnomówiący

Nasza propozycja – Zestaw głośnomówiący BLUETOOTH Multiuse Jabra Drive do Samsung Galaxy S8

Podsumowanie

Długie podróże samochodem wymagają odpowiedniego przygotowania. Dlatego warto zaopatrzyć się w akcesoria do telefonu, które pomogą zachować bezpieczeństwo w czasie jazdy. Uchwyt samochodowy pomoże śledzić trasę w mniej znanych terenach, zestaw głośnomówiący pozwoli na prowadzenie rozmów w czasie jazdy, a kamera samochodowa zarejestruje wszystkie zdarzenia na drodze. Akcesoria przeznaczone specjalnie dla telefonu Samsung Galaxy S8 sprawią, że podróż minie w mgnieniu oka!

1 komentarz

  1. Czy taki uchwyt magnetyczny nie wpływa negatywnie na pamięć telefonu, z tego co wiem magnesy mogą prowadzić do utraty danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish