Recenzja Samsung Galaxy A7

Szukasz smartfona robiącego świetne zdjęcia? Zależy Ci na dobrej jakości wyświetlanego obrazu? Powinieneś zatem przyjrzeć się Samsungowi Galaxy A7, który oferuje również technologię dual sim, wyjątkowo potrzebną, gdy prowadzisz aktywny tryb życia.

Koreański producent przyzwyczaił nas już do przemyślanych smartfonów dobrej jakości. Taki jest też Galaxy A7. Przyjrzyjmy się jego najważniejszym cechom…

Parę słów o zdjęciach…

Smartfon posiada aż trzy tylne aparaty! Ma to przełożyć się na odwzorowanie obrazu widzianego przez ludzkiego oko. Tylny aparat oferuje bardzo szeroki kąt, dzięki czemu na zrobionych zdjęciach zmieści się wszystko to, co powinno. Kadrowanie nie będzie już stanowić problemu. Opcja Live Focus umożliwia dostosowanie głębi ostrości w bardzo prosty sposób- zarówno podczas robienia zdjęcia, jak i po jego wykonaniu. Aparat w Galaxy A7 jest inteligentny- sam dostosowuje ustawienia do aktualnej scenerii, nawet w nocy. Przedni aparat oferuje rozdzielczość aż 24 megapikseli. Selfie będą wyraźne jak nigdy dotąd!

Smartfon cechuje szklany tył, który nadaje luksusowego charakteru i oddaje wrażenie trwałości. Czytniki linii papilarnych umieszczono wyjątkowo z boku telefonu. Gładkie zaokrąglenia i jednolita bryła urządzenia sprawiają, że jest ergonomiczny oraz wygodny w użytkowaniu. Wyświetlacz Super AMOLED znamy już z innych modeli Samsunga. Jakość wyświetlanego obrazu jest znakomita, kontrasty podkreślone, a kolory żywe jak nigdy. Sześć cali wielkości ekranu pozwala na komfortowe używanie dwóch aplikacji jednocześnie, dzięki App Pair.

Łatwość codziennego używania

Przy podnoszeniu Galaxy A7 palec w naturalny sposób przesuwa się do skanera linii papilarnych umieszczonego po prawej stronie. Dzięki temu, smartfon zostanie natychmiast odblokowany jednym, prostym ruchem. Ważne informacje oraz powiadomienia możesz odczytać nawet bez odblokowywania urządzenia. Funkcja Always on Display umożliwia natychmiastowy podgląd godziny, kalendarza lub nieodczytanych powiadomień.

Technologia Dual SIM pozwala korzystać z dwóch numerów telefonu – prywatnego i na przykład służbowego. Równie dobrze jedna karta może służyć do dzwonienia oraz SMSowania, a druga do surfowania w Internecie. Co istotne, w A7 możesz jednocześnie korzystać z dwóch kart SIM i dodatkowo włożyć kartę pamięci MicroSD o pojemności do 512 gigabajtów. Wiele telefonów umożliwia korzystanie z tych możliwości zamiennie. Jeśli już jesteśmy przy kartach pamięci… Opisywany smartfon posiada aż 64 GB pamięci wewnętrznej. To naprawdę sporo!

Podsumowując, Galaxy A7 to naprawdę świetny smartfon w przystępnej cenie. Na mediaexpert.pl kosztuje obecnie 1399 zł. Warto śledzić oferty i promocje towarzyszące! Ostatnio dostępne były smartbandy Huawei w gratisie od zakupu telefonu

1 komentarz

  1. Co się dzieje ze stroną i kanałem na youtube? Tak mało treści ostatnio…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish