Tanie klasyczne telefony od firmy KAZAM – czy jest jeszcze na nie popyt?

KAZAM whiteW dobie telefonów dotykowych, opiewających w liczne gigaherce i gigabajty, już chyba rzadko kto, decyduje się na tradycyjną słuchawkę z klawiaturką. Można by powiedzieć, że „gatunek” ten jest już praktycznie na wyginięciu.

 

 

Okazuje się jednak z goła inaczej! Rzec tak można dlatego, że są jeszcze producenci, którzy inwestują pieniądze w tworzenie tzw. „feature phone-ów”. Mimo wszystko, znajdą się osoby, którym potrzebny telefon jest tylko do wykonywania połączeń oraz pisania wiadomości. Ale wróćmy do tematu.

Brytyjska firma Kazam, zaprezentowała swoje dwa nowe modele o klasycznej budowie. Kazam Life B2 oraz Kazam Life B4. Oba telefony różni przede wszystkim rozmiar erkanu. Pierwszy posiada zainstalowany ekran o rozmiarze 1.8 cala, zaś drugi już o 0.4 cala większy. Oba urządzenie wyposażone są w podstawowe elementy każdego smar… telefonu, czyli aparat fotograficzny VGA, radio FM, bluetooth czy chociażby odtwarzacz mp3!

 

kazam-life-b2_1
KZAM Life B2
kazam-life-b2_2
KAZAM Life B2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze jedną zasadniczą różnicą pomiędzy tymi dwoma modelami (prócz ekranu), jest brak posiadanej wbudowanej latarki przez model B4. Za to, Kazam Life B4 posiada przydatny przycisk „SOS”. Dzięki niemu, gdy już naciśniemy ów klawisz, nasza słuchawka wyśle sms-a do zaufanej osoby z prośbą o pomoc. Myślę, że taka funkcja bardzo przyda się w przypadku osób starszych oraz dzieci. Warto wspomnieć również o baterii obu telefonów, które zaopatrywane są w ogniwo o pojemności 800 mAh, co wystarcza na 214 godzin w stanie czuwania.

 

kazam-life-b4_1
KAZAM Life B4
kazam-life-b4_2
KAZAM Life B4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słowem końcowym, wspomnę tylko o cenach tych klasycznych słuchawek. Model Kazam Life B2 wyceniono na 79 złotych, natomiast model Life B4 na 139 zł.

KAZAM
Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish