HTC uderzy z nowym flagowcem?

htc-one-m9

Jest końcówka roku, zatem nic nas już nie powinno już zdziwić ani zaskoczyć. Chyba, że coś znajduje się na pograniczu faktu oraz mitu… bądź też plotki. Do tego ostatniego zaliczyć będzie można kolejny model z półki premium od HTC.

 

 

 

Tajwańczycy mają w zanadrzu już pewne plany na nowy rok. Tak przynajmniej można wywnioskować po ich ostatnich poczynaniach. Jeszcze w tym roku, zaprezentowany zostanie nowy model ze średniej półki cenowej – HTC Desire 620. Ci którzy śledzą moje wypociny na Prospekt Novum, wiedzą o co mi chodzi. Jeśli nie, to zapraszam do lektury.

 

images

 

Po nie małym sukcesie modelu „M8”, klienci są wręcz głodni kolejnego modelu i oby następny był możliwie lepszy od poprzedniego. Na to będzie można liczyć, jeśli powołamy się na plotki pochodzące z Państwa Środka. Wiem, nie zawsze warto wierzyć plotkom źródła tego pokroju, ale nie ma pewności, że się nie sprawdzą!

 

The-HTC-One-M8

 

Więc, wg tychże doniesień model M9 posiadać będzie 5.5 calowy ekran (2560×1440), procesor Snapdragon 805. Dodatkowo wsparty będzie 3 GB pamięci RAM oraz akumulatorkiem o pojemności aż 3500 mAh! Myślę, że taka pojemność pozwoli na całkiem przyzwoicie długi okres czasu pracy baterii na jednym ładowaniu. Nie sądzicie? Niemiłą wiadomością może stać się fakt, iż nie będzie już zastosowania technologii „Ultra Pixel” w obiektywie aparatu cyfrowego. Zostanie zastosowany zwykły obiektyw o rozdzielczości 16 mpix.

 

HTC-main-620x443

 

Niezwykle skromne są te informacje, aczkolwiek są one tylko plotką. Potwierdzenie od samego HTC nie ma. Jednakże, zwykle po takich „wyciekach”, pojawiają się potwierdzone informacje. Producent najzwyczajniej w świcie, nie chce by jego klient był błędnie poinformowany. Co myślicie na temat M9? Czego się spodziewacie? Kopii poprzedniej słuchawki czy może czegoś świeżego? Piszcie!

übergizmo

Blog Prospekt Novum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pl_PLPolish